- projekty, návrhy, inženýring
Viessmann - projekty, návrhy, inženýring

Viessmann

  • Tepelná čerpadla VIESSMANN
  • Solární panely VIESSMANN
  • Plynové kotle, topné centrály
Stiebel Eltron - projekty, návrhy, inženýring

Stiebel Eltron

  • Tepelná čerpadla Stiebel Eltron
  • Solární panely Stiebel Eltron
  • Topné centrály Stiebel Eltron
De Dietrich - projekty, návrhy, inženýring

De Dietrich

  • Solární panely DE DIETRICH
  • Plynové kotle DE DIETRICH
  • Topné centrály DE DIETRICH
Ciat - projekty, návrhy, inženýring

Ciat

  • Tepelná čerpadla CIAT

Činnosti firmy Systep

Společnost SYSTEP a.s. byla založena v roce 2007 s cílem zúročení několikaletého působení v oblasti technologií trvale obnovitelných zdrojů energie (voda - země - slunce - vzduch), zejména tepelných čerpadel. Postupně se činnost rozšířila na komplexní nabízené služby (poradenství, studie, projekce, inženýring, realizace a servis) v oblasti energetických úspor a řešení tepelných zdrojů s využitím tepelných čerpadel a solárních termických systémů, včetně otopných soustav. Náročnost některých aplikací vyústila v nutnost doplnění dodávek o nadřazený systém měření a regulace s dálkovým monitoringem a ovládáním až po úroveň "inteligentního objektu". Následně byla činnost rozšířena i o systémy chlazení, s plynovými kotli, s kotli na pevná paliva, s rekuperací, atd.

Poradenství

Naše společnost je připravena Vám poradit a odpovědět na Vaše dotazy, protože si uvědomujeme, že oblast moderního vytápění, trvale obnovitelných zdrojů, nových technologií atd. přináší laikům na jednu stranu lákavé výsledky, ale na druhou stranu mnoho nových termínů, postupů, atd, ve kterých se zákonitě "ztrácí"… Proto se ptejte nejlépe emailem na info@systep.cz a my Vám rádi odpovíme nebo volejte na 774 950 822 Jsme připraveni i na posouzení Vašich projektů nebo instalací

Studie / Návrhy

Při záměru investora na využití trvale obnovitelných zdrojů energie posuzujeme jeho představy o řešení. Následně vypracováváme návrhové studie řešení, která obsahuje většinou více variant řešení. Pokud jsou podklady dostatečné tak studie obsahuje nejenom návrh technického řešení, ale i ekonomiku investiční a provozní. Tento materiál se pak stává pro investora důležitým argumentem pro jeho rozhodování o dalším postupu.

Projekce

Na základě Vašich požadavků a podkladů, s využitím všech předepsaných projekčních postupů a s našimi zkušenostmi v oboru pro Vás vypracujeme projektovou dokumentaci. Stupně projektové dokumentace mohou být buď pro stavební povolení, prováděcí, nebo projekt skutečného provedení. Obsahově realizujeme projekty vytápění, strojoven vytápění a chlazení, rekuperace. Dále v oblasti MaR. Máme velké zkušenosti s rodinnými domy, bytovými domy i komplikovanými systémy s více zdroji energie. Námi zpracovaná projektová dokumentace je vždy opatřena "kulatým razítkem" autorizovaného projektanta v patřičném oboru. Složitější projekty jsou automaticky ještě posuzovány a schvalovány odbornými pracovníky dodavatelů klíčových technologií.

Inženýring

Jsme připraveni při realizaci námi vytvořeného projektu vykonávat autorský dozor nebo celou realizaci vést formou inženýringu, což je v současné době stále častěji používaná forma zejména pro větší investiční akce. Inženýring znamená vedení a zodpovědnost za určitou část budovaného díla, zpravidla složitější technologie, kterou zhotovitel generální dodavatel stavby nepokryje svými odborníky. Nebo si inženýring zadá přímo investor, aby měl garanci správě realizované technologie

Realizace - montáž

Naši odborníci pro Vás vytvoří kompletní dodávku díla - od projektu po uvedení do provozu. Jsme připraveni realizovat i část díla - např. strojovnu tepelných čerpadel, solární systém, atd. Zbylou část realizuje stavba, případně investor.

Servis

Jsme firmou, která je řádně od dodavatelů technologií vyškolena na montáž a servis. Na námi zhotovená díla poskytujeme samozřejmě záruční i pozáruční servis. Forma pozáručního servisu může být buď "ambulantní" nebo systematická a dlouhodobá. Je možno po dohodě uzavřít servisní smlouvu i na jiné, než námi zhotovené realizace.